Get Adobe Flash player

Teamspeak

channel.png
Přijímací místnost
home.png

channel.png
Delta-Team
locked.png

 
channel.png
ALFA
locked.png

 
channel.png
BRAVO
locked.png

 
channel.png
CHARLIE
locked.png

 
channel.png
OMEGA
locked.png

channel.png
Last Legion
locked.png

channel.png
Game
locked.png

 
channel.png
BF

 
channel.png
CS

 
channel.png
GRAW

channel.png
Parkoviště

channel.png
Volná místnost

Právě přítomno: 18 hostů a žádný člen

Profile for gucky_lee

TOPlist

PERRY RHODAN - Největší sci-fi seriál


 

Svět Perryho Rhodana aneb jak to celé začalo...

Píše se rok 1960 a Studená válka je právě na vrcholu. V Mnichově se setkávají dva z nejoblíbenějších německých autorů science fiction, K. H. Scheer a Walter Ernsting, aby dali vzniknout novému projektu: sáze, která líčí, jak se lidstvo vydalo ke hvězdám. Shodnou se na tom, že nijak nechtějí zasahovat do dějin jim blízké budoucnosti, ale zasadí příběh téměř deset let od tohoto dne.

A tak se to stane: V prvním díle seriálu Perry Rhodan líčí K. H. Scheer, jak 19. června 1971, krátce po třetí hodině raní, proletí noční oblohou nad Nevadou raketa STARDUST.

Její cíl: Měsíc. Na palubě se nacházejí čtyři astronauti. Jejich velícím důstojníkem je Perry Rhodan. Zpočátku let probíhá podle plánu, přesto při obletu Měsíce dojde téměř ke katastrofě. Z nevysvětlitelných důvodů nefungují žádné přístroje, ale astronautům se nakonec podaří nouzově přistát. Když muži prozkoumávají své okolí, udělají objev, který lidstvo neodvratitelně přivede na novou cestu: obrovská, několikasetmetrová kosmická loď!

 Perry Rhodan si ale zachová chladnou hlavu, protože pozná, že se jim právě naskytla životní šance. Loď, kterou objevil, je cestou ke hvězdám. Perry naváže kontakt s mimozemšťany – říkají si Arkonidané a jsou podobní lidem – získá si důvěru jejich vůdce Cresta a vrací se s nimi zpět na Zemi. Pomocí vysoce vyvinutých arkonidských technologií zabrání Rhodan v poslední minutě začátku třetí světové války a sjednotí pozemské národy v jeden. A lidé, kteří si v budoucnu začnou říkat Terranci, se společně vydají do vesmíru…

Číst dál...